Get Adobe Flash player

Wyskoczył wprost pod nadjeżdżającego TIR-a

W piątek późnym wieczorem z wiaduktu na ul. Żeromskiego w Suchedniowie skoczył mężczyzna.W piątek późnym wieczorem z wiaduktu na ul. Żeromskiego w Suchedniowie skoczył mężczyzna.Kilka minut po godz. 22.00 w piątek 24 stycznia oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej otrzymał zgłoszenie o potrąconym przez samochód człowieku na trasie S7 w Suchedniowie. Po przybyciu na miejsce policjantów okazało się, że okoliczności są znacznie tragiczniejsze...

Z chwilą zamknięcia bieżącego wydania TYGODNIKA skarżyscy policjanci wciąż pracowali nad potwierdzeniem tożsamości mężczyzny, który zginął w piątkowy wieczór w Suchedniowie. Jak zdołaliśmy ustalić, stróże prawa przypuszczają, iż prawdopodobnie był to 36-letni mieszkaniec tej gminy. Wiele również wskazuje na to, iż mężczyzna popełnił samobójstwo.

Tragiczna decyzja...

Z relacji, którą przekazał nam Damian Szwagierek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej wynika, iż ustalono, że mężczyzna sam skoczył z wiaduktu na ul. Żeromskiego w Suchedniowie i spadł wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy, przez co poniósł śmierć na miejscu. Jak ustaliliśmy, kilka chwil przed tragedią mężczyzna widziany był na wiadukcie. Kobieta, która go zauważyła, domyślając się, że może zamierzać popełnić samobójstwo, szybko pobiegła do domu po męża, by ten interweniował. Niestety nie zdążyli. Gdy wrócili na miejsce było już za późno, mężczyzna oddał tragiczny skok. Traf chciał, a być może było to celowe zamierzenie, od strony Skarżyska nadjeżdżało ciężarowe volvo z naczepą. Autem kierował 41-letni mieszkaniec Radomia. Kierowca relacjonował, iż poczuł uderzenie, lecz początkowo przypuszczał, iż mogła to być bryła lodu, która np. ukruszyła się od wiaduktu. Gdy zatrzymał się kilkanaście metrów dalej dowiedział się od innych przejeżdżających w tym czasie kierowców, że najprawdopodobniej potrącił człowieka. Już niebawem na miejscu pojawili się zaalarmowani o sytuacji policjanci. Ustalenia przez nich poczynione potwierdziły, iż nn. wówczas mężczyzna skoczył z wiaduktu. Poniósł śmierć na miejscu. Ruch na S7 w kierunku Kielc został całkowicie wstrzymany i przekierowany na dawną "siódemkę" przez Suchedniów. Na miejsce przybył prokurator oraz policyjni technicy, by przeprowadzić dokładne oględziny. Funkcjonariusze rozpoczęli również ustalanie personaliów denata. Następnego dnia wstępne ustalenia pozwoliły określić, iż prawdopodobnie był to 36-letni mieszkaniec gminy Suchedniów. Nieoficjalnie ustaliliśmy, iż możliwą przyczyną podjęcia tak drastycznego rozwiązania przez mężczyznę mógł być zawód miłosny. To już druga w ciągu niespełna tygodnia tego typu próba samobójcza w województwie świętokrzyskim. 6 dni wcześniej w Domaszowicach pod Kielcami 36-latek skoczył z wiaduktu nad krajową K74.

Łukasz Wisowaty

Logowanie
RejestracjaOstatnie Komentarze

  • Brak postów do publikacji.

Kalendarz

wrzesień 2014
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń
External links are provided for reference purposes. The World News II is not responsible for the content of external Internet sites.
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.

Login or Zarejestruj się

LOG IN

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj